BENİMLE ÇIKAR MISIN?

Hoşlandığınız kişiye ”benimle çıkar mısın?” teklifinde bulunmak istiyorsunuz. Ancak vereceği cevabın ne olacağını bilmemek ya da size verdiği cevabın mesajını düşünüyorusunuz. Hoşlandığınız  kişiye ”benimle çıkar mısın?” dediniz ve size verdiği cevabın mesajı neler olabilir gelin beraber bakalım.

1-Olmaz, olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım/arkadaşlığımız devam etsin.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: İstediğin şey yani  seninle çıkmam mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni yalnız bırakma. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.

2 – Böyle bir şeyi nasıl düşünürsün, ben seni kardeşim gibi görüyorum.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme. Yoksa arkdaşlığımız da biter.

3- Kendimle ilgili duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Bugünlerde kafam çok karışık senden başka birkaç kişi daha var; ama bir türlü karar veremiyorum. Eleme yapmam için biraz zamana ihtiyacım var.

4 – Böyle bir ilişki için kedimi henüz hazır değilim.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: henüz ortamların tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Sen beni beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim… Kısaca çanta da keklik durudumu.

5- Seni yeterince tanımıyorum.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs…

6- Teklifine sıcak bakıyorum ama şimdi olmaz. Zamana bırakalım…

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Gözaltı torbalarım ortaya çıktığında kabul edeceğim.

7- Seni seviyorum. Ama ben çok zor birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum:)   Bana layık olmak çok zordur. Superman – Brad Pitt – Prens Rainer – Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi birarada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?

8- Hayatım şu anda karmakarışık, israr etme.. Ben seni ararım.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla karıştırma ortalığı.  Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla…

9- Aşk bana göre değil…

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde televizyon izleyip, pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur. Bir erkek içinkendimi hiç yoramam .

10- Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Hiç tipim değilsin. Ama ileride yöneticim olursun da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.

11- Bu günlerde kariyerime konsantreyim.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.

12- Ama ben nişanlıyım.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Ne güzel eğleniyorduk. Durup dururken neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte…

13- Sonunda söyledin ”Evet”, kabul ediyorum…

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Dürüst bir bayan.Seni seviyorum ve bekliyordum bu teklifi.  Türüne az rastlanır.

14- Hayır, kabul etmiyorum.

Benimle çıkar mısına verdiği cevap bu ise size asıl söylemek istediği şeyler: Dürüst bir bayan daha. Yine türüne az rastlanır.

You may also like...